Degustacja potraw regionalnych- podsumowanie akcji.
W ubiegłym tygodniu w naszym przedszkolu w ramach innwoacji pt."Małymi stópkami po rzeszowszczyźnie" odbyła sie degustacja potraw regionalnych, podczas której prowadzona była zbiórka wolnych datków na znaną rzeszowską akcję charytatywną…