Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

To był wyjątkowy dzień – zakończenie zerówki. To moment, w którym pożegnaliśmy dwie najstarsze grupy z naszego przedszkola, naszych małych absolwentów! W ciągu ostatnich miesięcy dzieci  zdobywały nową wiedzę eksperymentowały, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i bawiły się razem. To były chwile pełne radości, nauki i wzruszeń. Dziękujemy, że byliście częścią tego pięknego czasu. Bardzo się cieszymy, że wybraliście własnie nasze przedszkole i, że mogliśmy być  waszymi przewodnikami w pierwszym etapie edukacji.

Kochane Dzieci, życzymy Wam powodzenia w nowej szkole. Niech Wasze serca zawsze pełne będą radości, a Wasze oczy błyszczą z ciekawości świata.
Zparaszmy do obejrzenia fototrelacji i filmu z tego wyjątkowego dnia!
https://www.youtube.com/watch?v=cMxbb44ylcY

Zamknij menu
Skip to content