Znamy juz laureatów wielkanocnego konkursu plastycznego pt.: „Świąteczny Zajączek”. Jest nam niezmiernie miło,że konkurs cieszył się, aż tak dużym zainteresowaniem, wzięło w nim udział aż 27 przedszkolaków. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i różnorodne bowiem dzieci wykorzytsały różne techniki plastyczne. Jury po długich naradach wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce: Lidia Pawilca, Witold Pawlica.

II miejsce: Jan Ważny.

III miejsce: Jagoda Ważny.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Lena Chorzępa, Julia Mazur, Aleksandra Muniak, Natalia Folwarska, Franciszek Rajtar, Maja Szczudlik, Nadia Jakubczyk, Beniamin Pasterz,Hanna  Łapa.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Wasze prace są nie tylko piękne, ale również inspirujące dla nas wszystkich. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie i zachętę dla naszych małych artystów.