Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.
10 listopada bieżącego roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci z grupy VI.

Przy nastrojowej muzyce dzieci pod kierunkiem p. Marty Kut zatańczyły taniec z biało – czerwonymi szarfami, śpiewały pieśni patriotyczne i deklamowały wzruszające wiersze. O godzinie 11.11 wszystkie przedszkolaki odśpiewały Mazurka Dąbrowskiego.

Było dostojnie, wytwornie, spokojnie…Brawo mali Polacy!!! Jesteśmy z Was dumni!

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie była to pouczającą lekcją historii i patriotyzmu.

 

Zamknij menu
Skip to content