Pierwszy dzień jesieni zawitał do naszego przedszkola pełen kolorów, liści i uśmiechów. Chociaż poranki stają się chłodniejsze, a dni krótsze, to my nie przestajemy cieszyć się każdym momentem, jaki przynosi nam ta magiczna pora roku. Starszaki, pełni entuzjazmu, postanowili uczcić nadejście jesieni w wyjątkowy sposób.  Od rana pracowali nad czymś niezwykle kreatywnym – wykonaniem portretu Pani Jesieni! Nasze małe artystki i artyści używały liści, gałązek, kasztanów i innych skarbów jesieni, aby stworzyć prawdziwe arcydzieło.

Była to wspaniała okazja do rozwijania kreatywności i uczestnictwa w przyrodzie. Dzięki takim projektom dzieci uczą się doceniać piękno otaczającego nas świata i zdobywają cenne umiejętności artystyczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.