Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

W dniu dzisiejszym grupę VI odwiedziła Pani Beata Frącz, która z zawodu jest logopedą. Logopeda jest specjalistą, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem różnych zaburzeń mowy oraz prowadzeniem terapii logopedycznej.

Podczas wizyty Pani Beata zbierała informacjęacje na temat ogólnego rozwoju językowego dzieci, ich umiejętności komunikacyjnych oraz ewentualnych problemów, z jakimi mogą się borykać.  Przeprowadziła wstępne badanie słuchu, ponieważ słuch jest niezwykle istotny dla prawidłowego rozwoju mowy.

Dzieci wspólnie z logopedą brały udział w różnorodnych grach i zabawach,  które mają na celu rozwijanie umiejętności językowych dzieci. Były to zadania związane z rozpoznawaniem dźwięków, różnymi dźwiękami w słowach, czy ćwiczenia artykulacyjne.

Wizyta logopedy w grupie przedszkolnej ma na celu przede wszystkim wspieranie prawidłowego rozwoju mowy i komunikacji u dzieci. Poprzez różnego rodzaju zabawy i ćwiczenia logopedyczne, dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności językowych w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Bardzo dziękujemy Pani Beacie za dzisiejszą wizytę.

Zamknij menu
Skip to content