Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Już od samego rana w naszym przedszkolu  panowałą radosna atmosfera bowiem na dzieci czekały różnorodne atrakcje, przygotowane specjalnie z myślą o naszych małych podopiecznych. Na podwórku czekały dmuchańce,  i inne zabawki, które zachęcały dzieci do beztroskiej zabawy i radosnego śmiechu. Pomiędzy zabawami dzieci miały okazję delektować się pysznym poczęstunkiem. Na stołach pojawiły się słodkie przekąski. Dzieci z wielkim apetytem spożywały posiłki, wymieniając się wrażeniami z kolejnych atrakcji.Z ogromnym entuzjazmem  biegały, skakały i śmiały się, czując beztroską radość i swobodę. Zabawa na świeżym powietrzu dostarczyła im mnóstwa energii i sprawiła, że ich uśmiechy były jeszcze szersze.Nie można zapomnieć o wizycie animatorów, którzy przyszli, aby wspólnie z dzięcmi uczestniczyć w  różnorodnych zabawach.
Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był dniem pełnym radości, uśmiechów i niezapomnianych atrakcji.

Zamknij menu
Skip to content