Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Przedszkolaki z grupy VI wzięły udział w I Edycji Olimpiady Przedszkolaka, która odbyła się na stadionie Stali w Rzeszowie. Jej głównym celem była promocja aktywnego stylu  życia oraz zachęcanie do gry w piłkę nożną. Dzieci były bardzo podekscytowane możliwością uczestniczenia w takiej imprezie sportowej.

Przedszkolaki przybyły na stadion w  koszulkach, reprezentujących  przedszkole. Wszyscy byli ubrani sportowo, w wygodne buty i stroje do ćwiczeń, gotowi do wzięcia udziału w różnorodnych aktywnościach.

Na stadionie Stali w Rzeszowie przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych. Na środku murawy ustawiono niewielkie boiska piłkarskie, gdzie przedszkolaki mogły rozegrać swoje pierwsze mecze. Dzieci miały okazję wykazać się umiejętnościami piłkarskimi, uczyć się zasad fair play i współpracy z kolegami i koleżankami.

Oprócz piłki nożnej, na terenie stadionu zorganizowano również różne stanowiska z konkurencjami sprawnościowymi i zabawami ruchowymi. Przedszkolaki mogły mierzyć się z przeszkodami, biegać na czas, skakać przez obręcze i wykonywać różnorodne zadania, które rozwijały ich zręczność i koordynację ruchową.Atmosfera była pełna uśmiechów i radości, a przedszkolaki cieszyły się każdą chwilą spędzoną na stadionie.

Po zakończeniu Olimpiady Przedszkolaka wszyscy uczestnicy otrzymali medale i dyplomy uznania za udział w wydarzeniu. Nagrody były symbolem osiągnięcia, ale przede wszystkim podkreślały wysiłek i zaangażowanie, jakie dzieci włożyły w swoje występy.

 

Zamknij menu
Skip to content