W dniu 27 kwietnia przedszkolaki  wzięły udział w uroczystości z okazji Dnia Flagi. Była to wyjątkowa okazja, by uczcić naszą narodową symbolikę i zaszczepić w dzieciach miłość do ojczyzny.

W ramach uroczystości, dzieci zaprezentowały wiele wspaniałych występów, które zachwyciły wszystkich zebranych. Przedszkolaki recytowały wiersze o Polsce, śpiewały patriotyczne piosenki oraz tańczyły w barwach narodowych. Były to niezapomniane chwile, pełne wzruszeń i dumy z naszej ojczyzny.

Dzieci miały także okazję poznać historię polskiej flagi oraz jej symbolikę. W trakcie zajęć edukacyjnych nauczyciele opowiedzieli o tym, co oznaczają barwy na naszej fladze oraz o tym, jak ważną rolę odgrywa flaga w życiu Polaków.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałej uroczystości i zaszczepić w dzieciach miłość do ojczyzny. Mamy nadzieję, że te doświadczenia pomogą przedszkolakom w dalszym kształtowaniu ich tożsamości narodowej i będą cenną lekcją patriotyzmu na przyszłość.