Pracownia 5 i 6 przyłączyły się do marszu ekologicznego organizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 35 w Rzeszowie z okazji Dnia Ziemi. Hasło przewodnie brzmiało nastepująco „Przedszkolak Maszeruje- Ziemię ratuje”. 21 kwietnia dzieci wybrały się na spacer w okolicy przedszkola, aby wspólnie skandować powyższe hasło. Podczas marszu trzymały w rękach plakaty i transparenty nawiązujące do Dnia Ziemi. Działania te miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz Ziemi oraz rozbudzenie w dzieciach potrzeby dbania o naturę. Była to świetna inicjatywa edukacyjna, która pomogła dzieciom zrozumieć, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Podczas marszu, dzieci miały okazję uczyć się naocznie, jak ważne jest ochrona środowiska naturalnego.