Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Cieszymy się ogromnie, że  konkurs plastyczny pod tytułem „Bajki, bajeczki z przedszkolnej półeczki” cieszył się aż tak dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział wiele utalentowanych dzieci, które zaprezentowały swoje artystyczne umiejętności. Tematem konkursu były bajki i baśnie, które znane są dzieciom z przedszkolnej półeczki. Przedszkolaki wykazały się dużą kreatywnością i wyobraźnią, tworząc piękne prace inspirowane ulubionymi opowieściami.

Jury miało niezwykle trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo oryginalne i interesujące. Ostatecznie jednak udało się wyłonić zwycięzców.Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Wasze prace są nie tylko piękne, ale także pełne wyobraźni i pomysłowości.

Dziękujemy także rodzicom i nauczycielom za wsparcie i motywowanie dzieci do udziału w konkursie. To dzięki Wam nasze przedszkolaki mają szansę rozwijać swoje talenty i zainteresowania.

Mamy nadzieję, że konkurs ten przyczynił się do rozwijania kreatywności dzieci oraz zainteresowania bajkami i baśniami. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które organizować będziemy w przyszłości.
Zapraszamy do obejrzenia filmiku prezentującego zwycięzców oraz nagrodzone prace.
„Bajki, bajeczki z przedszkolnej półeczki” -II edycja.

Zamknij menu
Skip to content