Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Konkursy plastyczne to doskonała okazja dla małych artystów, aby wykorzystać swoją wyobraźnię i umiejętności artystyczne do stworzenia pięknych i oryginalnych prac. W jednym z takich konkursów przedszkolaki zostały poproszone o wykonanie pracy związanej z tematem „Dinozaury”.Wykonane prace wskazują na to, że uczestnicy posiadają duże zainteresowanie tą tematyką. Było wiele różnorodnych prac, które wyróżniały się różnymi stylami i technikami, co czyniło konkurs bardzo interesującym.

Jury miało trudne zadanie, wybierając najlepsze prace spośród wielu wysokiej jakości prac. Po długich naradach i dyskusjach, ostatecznie przyznano po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca oraz wyróżnienia.
I miejsce zajęli: Ignacy Olszewski i Szymon Turek.
II miejsce: Hanna Wojtan i Taras Kovalchuk.
III miejsce: Jakub Świgoń i Franciszek Rajtar.

Wyróżnienia otrzymali: Sebastian Sosnówka, Emil Paluch, Maja Szczubik, Witold Pawlica, Michalina Kopeć, Adam Kyc, Beniamin Pasterz, Lidia Pawlica, Laura Kempa.

Wszystkie prace prezentowane na konkursie zasługują na uznanie. Nie sposób ukryć, że zadanie konkursowe  zainspirowało przedszkolaków do stworzenia wspaniałych i niezapomnianych prac, które przypominają nam o fascynującej historii naszej planety.

Zamknij menu
Skip to content