Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Ole, ole, ole, ole! Udało się, udało się… Zwycięstwo naszego Przedszkola w IX Spartakiadzie Przedszkolaka! Z wielką dumą i radością ogłaszamy, że nasze Przedszkole wygrało IX Spartakiadę Przedszkolaka, zorganizowaną przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Rzeszowie. Czternastu reprezentantów naszego przedszkola rywalizowało w sześciu konkurencjach, m. in. bieg slalomem, przeskoki przez przeszkody, bieg z kółkiem ringo, bieg z pałeczką sztafetową. Byliśmy najszybsi i najzwinniejsi! Zwycięzcy otrzymali medale i pluszową niespodziankę oraz sprzęty sportowe dla swoich grup, które kibicowały w przedszkolu i mocno trzymały kciuki za swoich reprezentantów. W oczekiwaniu na wyniki rozgrywek zostaliśmy zaproszeni do klasy IIIa, w której odbywała się lekcja języka angielskiego. Nasze przedszkolaki zasiadły w szkolnych ławkach a niektórzy spróbowali swoich sił w rozwiązywaniu zadań przed tablicą.

Zamknij menu
Skip to content