Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Niedawno w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kota. Była to doskonała okazja, aby uczcić te urocze, puszyste stworzenia, które kochają nas i są częścią naszych rodzin.
W trakcie obchodów Dnia Kota, przedszkolaki miały okazję poznawać i uczyć się o kocich zwyczajach, pożywieniu, pielęgnacji i zabawie.  Mogły zobaczyć jak koty się zachowują, jakie dźwięki wydają i jak się poruszają. Dowiedziały się w jaki sposób należy się z nimi bawić oraz czego potrzebują, by były szczęśliwe.  Ponadto miały okazję uczestniczyć w różnych zajęciach, takich jak malowanie własnych kotków, odgadywanie zagadek związanych z kotkami, czy słuchanie opowieści o kocich przygodach. Grupa 5 i 6 świętowały ten wyjątkowy dzień razem. Razem brali udział w „Kociej gimnastyce”, układali puzzle aby dowiedzieć się jakie są znane koty pochodzące z bajek i filmów. Przedszkolaki uczestniczyły również udział w zawodach polegających na jak najszybszym nawinięciu włóczki na rolkę papieru. W tym dniu wszytskie  przedszkolaki mogły przynieść swoje ulubione maskotki kotka do przedszkola.

Dzień  Kota w przedszkolu dostarczył dzieciom wiele zabawy i pozytywnych wrażeń, a jednocześnie nauczył je o kocich zwyczajach i jak zadbać o swoje zwierzęta domowe.

Zamknij menu
Skip to content