Jest nam niezmiernie miło, że akcja pt.„Kup Kwiatka i Ufunduj Obiad dla Babci i Dziadka” wzbudziła tak duże zainteresowanie. Inicjatywa ta miła na celu wsparcie znanej rzeszowksiej akcji pt. „Zawieszone obiady”. Cieszymy się, ze Rodzice oraz dzieci nie tylko chętnie kupowali wystawione kwiatki, ale też sami dostraczali nowe. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności przedszkola udało się uzbierać aż 1042 zł!  Kwota ta została przeznaczona na zakpup 43 obiadów (zupa plus drugie danie) dla najbardziej potrzebujących osób, które mogą zjeść ciepły obiad i napić się gorącej kawy lub herbaty w rzeszowskim lokalu znajdującym się na ulicy Aleksandra Fredry 4.
Bardzo dziękujemy pomysłodawcy – Pani Dominice Kiełboń, Annie Puci oraz Magdalenie Kidzie za świetny pomysł i wielkie serce!