Z radością informujemy, że w dniu dzisiejszym zostały wręczone nagrody za udział w konkursie pt. „Piernikowy zawrót głowy”.  Jest nam niezmiernie miło, że konkurs ten cieszył się tak dużym zainteresowaniem! Wszystkie dzieci bardzo się do niego przygotowały i przyniosły swoje przepiękne pierniczki, które zostały poddane ocenie przez jury. Po burzliwych obradach jury wybrało najlepsze prace.

Pierwsze miejsce zajęli Adrianna Kusz i Franciszek Żarkowski. Drugie miejsce przypadło Ani Szawarze i Michałowi Kuźniarowi. Trzecie miejsce należało Niny Miśtak i Marii Kłos.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i  drobne upominki. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorami konkursu były Panie: Agata Peszko, Magdalena Kida oraz Anna Pucia.