Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

W czwartek 22 grudnia odbył się w naszym przedszkolu koncert kolęd, który z pewnością na długo zapadnie nam w pamięci. Nasze milusińskie zaprezentowały się wspaniale, a ich występy wzbudziły ogromne emocje i radość u publiczności. W koncercie wzięły udział wszystkie grupy wiekowe, a dzieci zaprezentowały szeroki repertuar kolęd i pastorałek, które przygotowały pod okiem swoich wychowawczyń. Atmosfera była magiczna i świąteczna, a wszyscy uczestnicy wraz z publicznością śpiewali razem z dziećmi. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków i ich występów. Dziękujemy również wszystkim  gościom za obecność na koncercie i wspólne śpiewanie z nami. Mamy nadzieję, że takie występy będą kontynuowane przez kolejne lata i staną się piękną tradycją naszego przedszkola.

Link do filmu znajduje się poniżej.
Przedszkolny Koncert kolęd

 

Zamknij menu
Skip to content