Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Nasze przedszkole zorganizowało „Wielką zbiórkę dla zwierząt”. Akcja ta odbyła się w ramach WYZWANIA z okazji Dnia Kundelka, zorganizowanego przez portal @Ja.nauczycielka. Celem tego przedsięwzięcia było: kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt, uwrażliwienie dzieci na krzywdę bezdomnych zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom naszego przedszkola jak również ich rodzicom, o czym świadczy ilość zebranej karmy. Przekazujemy ją do naszego lokalnego schroniska „Kundelek” w Rzeszowie. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną.

Zamknij menu
Skip to content