Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Dnia 28 maja na terenie zielonym przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 odbył się Piknik Integracyjny „Razem możemy więcej”. Nasze przedszkolaki również wspólnie z rodzicami uczestniczyły we wspólnych zabawach i atrakcjach piknikowych. Wspólne spotkanie odbyło się w radosnej, rodzinnej atmosferze. Tego dnia wszyscy wspólnie bawiliśmy się na placu zabaw, który nasze przedszkolaki wprost uwielbiają. Dzieci uczestniczyły w najróżniejszych zabawach ruchowych, konkurencjach sportowych, co sprawiało im wiele radości. Ogromną popularnością cieszyły się losy dla wszystkich uczestników pikniku, gdzie można było wygrać atrakcyjne nagrody. Piknik był kolejną doskonałą okazją do zintegrowania całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Obserwując uśmiechnięte twarze dzieci, odnosiło się nieodparte wrażenie, że piknik w formie wspólnej zabawy to strzał w dziesiątkę.

Zamknij menu
Skip to content