Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu chłopcy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień. Dziękujemy chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech… Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. Na każdą mamę, babcię, ciocię czekała niespodzianka w holu naszego przedszkola. W tym dniu wszystkie dziewczynki wraz z paniami

, ale również chłopcy chcieli podkreślić swą solidarność z kobietami i dziewczynkami z Ukrainy #solidarnizukraina. Wszystkie dziewczynki i panie dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech…

 

Zamknij menu
Skip to content