W dniu 25 listopada przedszkolaki ze starszych i młodszych grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, poznały historię święta, oglądały bajki o misiach i prezentację przedstawiającą ilustracje oraz poznały imiona różnych misiów. Dzieci bawiły się przy misiowych piosenkach „Dwa malutkie misie”, „Jadą, jadą misie”. Przedszkolaki brały również udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach oraz wykonywały liczne prace plastyczne. Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu był pełen uśmiechu i świetnej zabawy.