Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Idzie sobie przedszkolaczek

Śpiewa, tańczy no i skacze

Dziś też powód ma do śmiania

Bo to dzień jest pasowania!

Jesteśmy przedszkolakami

Zawsze chcemy być zuchami

Bawić się, uczyć grzecznie będziemy

Tutaj wszystkim o ślubujemy!

21 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia krótkiej części artystycznej w której maluszki z I, II i III Pracowni  zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią – recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Następnie  Pani Dyrektor Jolanta Pietrasz dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz upominek. Odbyła się również profesjonalna sesja zdjęciowa.

Pasowanie w I Pracowni

Pasowanie w II Pracowni

Pasowanie w III Pracowni

 

Zamknij menu
Skip to content