We wtorek dzieci z V pracowni wybrały się na rzeszowskie bulwary. Przedszkolaki od rana nie mogły już doczekać się przejażdżki ciuchcią. Na miejscu spacerowaliśmy alejkami wzdłuż rzeki Wisłok, podziwiając krajobraz. Dzieci skorzystały również z dużego placu zabaw, który zawiera piaskownicę, huśtawki dla młodszych i starszych dzieci, kompleks zabawowy ze zjeżdżalniami. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie poprzez wspólną zabawę, rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności. Zabawa oraz ruch dostarcza bodźców, których potrzebuje mózg do prawidłowego rozwoju.  Zabawy w szerszym gronie dzieci zawsze są atrakcyjne, ciekawsze, rozwijają psychikę i kształtują prawidłowe zachowania.  „Szaleństwa” na różnych przyrządach są nie tylko świetną zabawą ale także prawdziwą nauką. Następną atrakcją dla dzieci będą pyszne lody, których nie zdążyliśmy zjeść na bulwarach. Dziękujemy Radzie Rodziców, a w szczególności Pani Beacie Piziak za zorganizowanie nam tej atrakcji.