W tym roku w dniach od 18 -22 grudnia w  naszym przedszkolu odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy pod hasłem „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” organizowany przez Zespół do spraw promocji zdrowia. Wszyscy włożyli  wiele serca i pracy w przygotowania, zapewniając miłą świąteczną atmosferę, która wszystkim się udzieliła. Na kiermaszu można było zaopatrzyć się w suszone owoce, suszone grzybki, soczyste owoce w świątecznej oprawie i mieszanki orzechowe, idealne do świątecznych wypieków.
Szczególne podziękowania kierujemydo pana Piotra Poźniaka, taty Nadii i Tymka,który zaangażował się w organizację kiermaszu.
Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie. Dochód ze sprzedaży (384 zł) zostanie przeznaczony na działania związane z promocją zdrowia w naszej placówce.
Dziękujemy!