Wspólne śpiewanie kolęd  to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia. Kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w naszych domach już od ponad 500 lat.  To dzięki nim przy domowym stole panuje wyjątkowa, magiczna atmosfera. Zbiorowe śpiewanie w ogóle jest czymś, co ludzi bardzo zbliża, ale śpiewanie kolęd to coś szczególnego. Wszyscy śpiewamy wtedy pieśni, które znamy, lubimy i dobrze nam się kojarzą, bo pamiętamy je z dzieciństwa, bo są ciepłe, melodyjne, piękne. Siedząc przy choince w gronie innych śpiewających, czujemy z nimi szczególną bliskość, radość ze spotkania, doznajemy wielu przyjemnych emocji. Teraz możecie Państwo doznać ich razem z nami ponieważ każda z grup przygotowała specjalnie z tej okazji występ, na który serdecznie Państwa zapraszamy.