Przedszkolaki z grupy II obchodziły Dzień Pracownika Socjalnego, przypadający na 21 listopada, jest to święto wszystkich osób pracujących w pomocy społecznej, tego dnia obchodziliśmy również Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Naszą salę przedszkolną ozdobiliśmy kolorowymi plakatami i uśmiechniętymi buziami. Rozmawiały o tym Jak być uprzejmym?, Czym zajmują się pracownicy socjalni?. Dzieci oglądały ilustracje na temat Jak możemy pomagać starszym?, śpiewały piosenkę o ważnych słowach magicznych: proszę, dziękuję, przepraszam. Oprócz tego bawiły się w zabawę „Losy życzliwości”,  podczas której każde dziecko ciągnęło los i mogło wykonać lub narysować coś miłego dla kolegi, koleżanki, personelu przedszkola, rodziców. Nasze losy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na zakończenie zajęć przedszkolaki wykonały „Laurki życzliwości” dla swoich rodziców.