Niesamowita przygoda w Alpaka Team w Nosówce. Przedszkolaki z pracowni VIII z samego rana po śniadaniu wybrały się na wycieczkę do najmilszych zwierząt po słońcem. Alpaki to przeurocze zwierzęta, które obniżają poziom stresu i uwalniają endorfiny. Dzieci były tak szczęśliwe, że uśmiech z ich twarzy nie schodził podczas całego pobytu w Alpaka Team. Przedszkolaki mogły dotykać, przytulać i karmić zwierzątka oraz fotografować się z nimi. Ponadto, panie, które opiekują się Alpakami, zapoznały dzieci z hodowlą,miejscem pochodzenia oraz zwyczajami tych zwierząt. Atrakcją było również wyprowadzenie Alpaki na spacer-dzieciaki mogły choć przez chwilę poprowadzić je samodzielnie. Na koniec spotkania przedszkolaki mogły zakupić przeróżne pamiątki z wizerunkiem tego uroczego zwierzątka. Pobyt w Alpaka Team był dla dzieci niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem.