Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do udziału w akcji „Pocztówka z wakacji”!!!

Rozpoczynamy I edycję naszych pozdrowień z wakacji.

Prosimy pamiętać, że nie ważne w jakiej formie dziecko spędza wakacje, czy są to wakacje w ciepłych krajach, pod namiotem, na żaglówce, w górach, czy na ogródku. Nie ważne jakim transportem udacie się na wybrane miejsce, czy jest to samolot, prom, pociąg, rower, samochód, a nawet rakieta. Dla nas Kochani ważna jest uśmiechnięta, radosna i szczęśliwa buzia naszego Przedszkolaka. 

Chcemy mieć z wami kontakt również podczas wakacji! Dlatego zachęcamy do przesyłania pocztówek z miejsc które w tym roku odwiedzicie podczas lata.

Warto już od najmłodszych lat uczyć dzieci, że pisanie listów to bardzo ciekawa forma komunikowania się z innymi osobami, aby w późniejszym czasie również one podtrzymywały tą tradycję.

Akcja „Pocztówka z wakacji” jest skierowany do wszystkich przedszkolaków z naszej placówki i ich rodziców. Finalnym elementem programu będzie stworzenie mapy Polski „Pocztówka z wakacji” w holu naszego przedszkola.

Dzięki udziałowi w akcji dzieci będą mogły wzbogacić swoją wiedzę na temat swojego kraju, poznać nowe miejsca, a rodzice znajdą inspirację na kolejne wakacje .

Dla wszystkich dzieci biorących udział przewidziane są medale „Super Turysty” i drobny upominek.

 

Pocztówki wysyłajcie na adres:

Przedszkole Publiczne nr 34 w Rzeszowie

Al. T. Rejtana 30

35-310 Rzeszów

Na pocztówki czekamy do końca sierpnia!

Nie zapomnijcie dopisać numeru pracowni pozdrawiającego przedszkolaka 

Życzymy WSZYSTKIM wspaniałych wakacji.

Wracajcie wypoczęci i z zapałem do dalszej „pracy” .

😘

Zamknij menu
Skip to content