Przedszkolaki z pracowni VII i VIII w ramach programu „Zdrowo jem, więcej wiem” wzięły udział w turnieju wiedzy p/h „Dobre i złe składniki pożywienia”. Na podstawie zdobytych wiadomości dzieci miały odpowiedzieć na pytania na temat zdrowego odżywiania. Dlatego też pięciu przedstawicieli z pracowni VII i VIII przystąpiło do turnieju, aby zdobyć jak największą liczbę punktów, a tym samym stać się ekspertem do spraw dobrych i złych składników pożywienia. Każda grupa miała zestaw trzech tabliczek z literami A, B, C. Po przeczytaniu pytania dzieci miały czas na zastanowienie się. Grupy wskazywały prawidłową odpowiedź poprzez podniesienie odpowiedniej karteczki. Przedszkolaki z obu drużyn odpowiadały na pytania znakomicie i zdobyły taka samą liczbę punktów. Następnie za wspaniały udział w turnieju wiedzy otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy i nagrody pełne witamin. Na koniec wszystkie dzieci delektowały się pysznymi, zdrowymi przekąskami.