21 lutego w hali na Podpromiu w Rzeszowie odbyły się zawody sportowe w ramach największego w Europie cyklu imprez dla przedszkolaków, czyli ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2020. ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR to jeden z projektów w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej PRZEDSZKOLIADA.PL. Wszystkie Aktywne Przedszkolaki są uczestnikami Drużyny Kangura, obecnej w ponad 150 miastach w Polsce. System PRZEDSZKOLIADA.PL zapewnia rozrywkę ruchową, przeciwdziała otyłości i upowszechnia wszechstronny rozwój ruchowy, a przy okazji naucza podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Starszaki z naszego przedszkola także wzięły udział w tych sportowych rozgrywkach.