Logo

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE
NR 34 W RZESZOWIE

godlo

W I półroczu roku szkolnego 2019/2020 przeprowadziliśmy kolejną zbiórkę drobnych monet  w  naszym przedszkolu w ramach ogólnopolskiej akcji  „Góra Grosza”  organizowanej przez  Towarzystwo „Nasz dom” z siedzibą w Warszawie.

„Celem, na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących”.

Akcja w naszym przedszkolu  trwała od 25.11.2019r do 02.01.2020r. W tym czasie zbieraliśmy monety głównie o nominałach 1, 2 i 5 groszy  do specjalnie przygotowanej skarbonki mieszczącej się w holu przedszkolnym. W efekcie została uzbierana kwota w wysokości 212,04 złotych.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy za wsparcie  i zapraszamy za rok na kolejną akcję.

Zamknij menu
Skip to content