We wtorek, 5 lutego, przedszkolaki z VI pracowni wybrały się do Centrum Integracji Społecznej w Rzeszowie na warsztaty cukiernicze. Tam pani Anita, mistrz cukiernictwa, pokazała dzieciom, jak zrobić ciasteczka – wiatraczki. Przygotowane przez naszych wychowanków pyszności powędrowały do pieca, a panie wniosły na stoły czekoladowe babeczki. Tym razem pani Anita pokazała, jak można je ozdabiać. Przedszkolaki także ozdobiły swoje babeczki kolorowymi posypkami i drobnymi ciasteczkami, a następnie zasiadły do stołu i zjadły pięknie udekorowane słodkości. Do przedszkola wróciliśmy z pudłem pełnym pachnących, ciepłych ciastek –  wiatraczków. Serdecznie dziękujemy pracownikom Centrum Integracji Społecznej za wspaniałą przygodę!