Styczeń to bardzo ważny miesiąc dla każdego przedszkolaka – nie tylko dlatego, iż zaczyna się kolejny rok, ale przede wszystkim dlatego, że to właśnie wtedy swoje święto mają Babci i Dziadziowie! Żeby uczcić tę wyjątkową okazję, dzieci ze wszystkich pracowni, pod czujnym okiem swoich pań, przygotowały wspaniałe występy. Odświętnie ubrane przedszkolaki śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze, wcielały się w rozmaite role – a wszystko po to, by okazać Babciom i Dziadziusiom, jak bardzo ich kochają. Nie zabrakło też prezentów, które dzieci własnoręcznie przygotowały. Występy wszystkim bardzo się podobały, z niejednego oka popłynęła łezka wzruszenia…Jesteśmy pewni, że wyjątkowi goście w przyszłym roku znów odwiedzą nasze przedszkole.