Przedszkolaki Grupy IX w dniu 26 października zasiadły w sali Teatru Maska w Rzeszowie Zapraszamy w rejs niezwykłym statkiem, na pokładzie którego podróżują wspólnie ludzie i zwierzęta….tak pisze Teatr Maska …. Przedszkolaki miały możliwość obejrzeć spektakl pt. „Statek Noego”, – piękny przekaz budowy statku dla zwierząt podczas potężnej ulewy… Co się dzieje podczas deszczu…? Kap, kap, kap… Chlup, chlup… Kiedy to zwykły deszcz, mżawka, kapuśniaczek, wystarczy się otrzepać, tak jak pies albo gołąb, i można iść dalej. A z parasolem i kaloszkami nawet większy deszcz niegroźny. Ale kiedy jest prawdziwe oberwanie chmury?… Deszcz pada i pada i nie widać końca ulewy? Ubranie mokre do suchej nitki. A przy tym można się porządnie przeziębić. Brrr!