7 lutego obchodziliśmy nietypowe święto – Światowy Dzień Kota. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały ilustracje przedstawiające różne koty oraz zapoznawały się z kocimi zwyczajami. Maluszki z I pracowni spotkały się z kotem Psikusem, który zachęcał je do udziału w zbiórce karmy dla fundacji „Felineus”, pomagającej bezdomnym kotom. Przedszkolaki z VIII pracowni, chcąc upodobnić się choć trochę do tych miłych zwierząt, wykonały opaskę kotka, która towarzyszyła im przez cały dzień. Dzieci również brały udział w zabawach ruchowych naśladując ruchy i dźwięki kotów. W pracowni V starszaki kodowały z kotami, i rozwiązywały różne zagadki. Podsumowaniem Kociego Dnia było wykonanie przez dzieci pracy plastycznej, przedstawiającej radosnego, kolorowego kotka.

E0454159-B3E4-4DF6-A325-22FDCA31BDCA