Przedszkole nr 34 w Rzeszowie
  1. Program wychowania przedszkolnego „Plac zabaw”. Autor: Ewa Janus – wszystkie Pracownie
  2. „Program wychowawczo -profilaktyczny” – A. Cag A. Koczela – wszystkie Pracownie.
  3. „Program do nauczania języka angielskiego – English is fun”– A. Cag­ – wszystkie Pracownie.
  4. Program nauczania 3,4,5 i 6- latków „Język angielski w wychowaniu przedszkolnym” – Ramona Kowalczyk – IV Pracownia.
  5. „Zajęcia muzyczno ruchowe” –  wszystkie Pracownie
  6. Program” „Kochamy dobrego Boga” nr AZ-0-01/10. „Jestem dzieckiem bożym” – podręcznik do przedszkola pod red. Ks. M. Zająca – pracownia: VII, VIII.

Innowacje realizowane w przedszkolu

1. Innowacja pedagogiczna „Razem i Osobno” autorstwa mgr Alicji Bialic, mgr Jerzego Kusza (wszystkie pracownie).
  2. Innowacja pedagogiczna „Ja i Rodzina” autorstwa Alicji Koczeli (pracownia IV).
  3. Innowacja pedagogiczna „Zdrowo żyć – zdrowym być” autorstwa mgr Agaty Peszko (wszystkie pracownie).
  4. Innowacja pedagogiczna „Fizyka dla najmłodszych” autorstwa mgr Anny Wilk (pracownia II).
  5. Innowacja pedagogiczna z zakresu wychowania komunikacyjnego „Kolorowe znaki – bezpieczne przedszkolaki” autorstwa mgr Barbary Oczoś.
Zamknij menu