Przedszkolaki z pracowni II miały okazję dostrzec zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z nadejściem nowej pory roku-wiosny. Maluszki z wielką przyjemnością i uśmiechem na twarzy dotykały milutkich bazi wierzbowych, a nawet się do nich przytulały. Uwieńczeniem zajęć było wykonanie pracy plastycznej przez przedszkolaków-bazie w wazonie z płatków kosmetycznych. Nie zabrakło również zabaw taneczno-ruchowych do piosenki „Spring is here”.

Chcąc przyśpieszyć przyjście wiosny dzieci z grupy VI postanowiły założyć w sali zielony ogródek. Z pomocą Pani Karolinki – praktykantki zgromadziły potrzebne przybory (pojemniczki, doniczki, konewki), ziemię i nasionka. Przed przystąpieniem do pracy poznały warunki potrzebne roślinom do wzrostu. Następnie w małych grupkach siały rzeżuchę i pietruszkę oraz sadziły cebulkę na szczypiorek. Po zasianiu i podlaniu rośliny zostały umieszczone w kąciku przyrody

buy kamagra

, a dzieci muszą pamiętać o ich podlewaniu oraz obserwować ich wzrost. Kiedy wyrosną będą źródłem witamin na kanapkach.