Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości” wraz z Rzeszowskim Centrum Medycznym, reprezentowanym przez Panią dr n.med.Ewę Jakubiec-Blajer zorganizowała pomoc dla dzieci i ubogich rodzin Polaków mieszkających na Ukrainie w ramach Akcji „Dzieci – Dzieciom”. Cała Akcja trwała od 17 listopada do 17 grudnia 2021r. i polegała na zorganizowaniu wśród społeczności naszego Przedszkola zbiórki trwałych artykułów spożywczych i chemicznych. Dzięki dobroduszności rodziców i nauczycieli, udało się zebrać 2 pudła kartonowe artykułów spożywczych oraz 2 kartony artykułów chemicznych. Dziękujemy serdecznie za okazane serce i pomoc potrzebującym ❤️ Koordynatorzy akcji: Ramona Kowalczyk, Melania Szczęch, Eliza Weremińska.