Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest świętem obchodzonym co roku w dniu 20 września. Zostało ustanowione z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka dla popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki obchodziły swoje święto w tym dniu we własnej sali według pomysłów wychowawców i własnych inicjatyw. Uroczystość obfitowała w najróżniejsze atrakcje – zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej czy zabawy z piłkami lub balonami. Ponadto, dzieci z poszczególnych grup odśpiewały ulubione piosenki z repertuaru dziecięcego. Po zakończonej zabawie każdemu przedszkolakowi wręczono wspaniały medal, order czy też kolorowy balonik. Drogie przedszkolaki! Mamy nadzieję, że dzisiejsze święto na długo zapadnie w waszej pamięci, a z okazji własnego święta, życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach!