18 grudnia przedszkolaki  uczestniczyły w spotkaniu opłatkowym. Ach co to był za dzień! We wszystkich grupach panowała radosna, ożywiona  atmosfera. Świąteczne  dekoracje  w  całej  placówce,  pięknie przystrojone stoły, dzieci  odświętnie ubrane, wszystko to wprowadzało nas w nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne  wydarzenia. Wigilia  Bożego  Narodzenia  to  jeden  z  najpiękniejszych  dni  w  roku, na  który  czekamy  i  przeżywamy  go  uroczyście  w   domach   jak  i  w naszych przedszkolnych progach.  Dzieci  każdego  roku  poznają  tradycje  i   zwyczaje  świąteczne  i  chętnie uczestniczą  w  przygotowaniach:  wykonują  ozdoby  choinkowe, łańcuchy, kartki świąteczne. W tym dniu, dzieci zasiadły do stołów gdzie czekały na nie tradycyjne potrawy wigilijne. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.