Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, pełne radości oraz obfitujące w tradycje i zwyczaje, które chcemy przekazać naszym przedszkolakom. Czas przedświąteczny jest cudowny i wprowadza nas w magię świąt. Właśnie z tej okazji dzieci z pracowni VIII postanowiły poczuć zapach świąt i zabrały się za dekorowanie i ozdabiane domowych pierniczków. Kolorowy lukier lał się strumieniami, a różnobarwne posypki sypały się bez końca. Każdy pierniczek był wyjątkowy i bardzo kolorowy a dzieciaki nie mogły się powstrzymać przed skosztowaniem pierwszego ozdobionego wypieku. Kolejne pierniczki powstawały z myślą o najbliższych: dla mamusi, dla tatusia…Wszystkie ozdobione ciasteczka zostały zapakowane i każde dziecko zabrało swoje słodkości do domu. To była przepyszna świąteczna zabawa!