Przedszkolaki z okazji zwyczaju Halloween, które najhuczniej obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii i Wielkiej Brytanii, przyszły przebrane za wampiry, duchy, czarownice, kościotrupy lub ukryły twarz za maskami. Kiedy grała muzyka, dzieci prezentowały swoje stroje i układy taneczne. Wszystkie dzieci wygrały konkurs na najlepszy taniec, ponieważ ich układy były ciekawe i świetnie przygotowane. Impreza była wspaniałą formą relaksu z elementami zabawy i nauki – w tym m.in., poznawania elementów kultury anglosaskiej. Dzieci uczyły się piosenek w języku angielskim, a następnie śpiewały je przy okazji wspólnych zabaw. Nie zabrakło również halloween’owych smakołyków podczas słynnej zabawy w “ Trick or Treat” czyli “ Cukierek albo psikus” Halloween’owa zabawa sprawiła przedszkolakom wiele radości i niezapomnianych chwil.