W czwartek 31 października 2019 r. już od rana dzieci z pracowni IV z entuzjazmem czekały na zaplanowany wyjazd do Muzeum Dobranocek. Po przybyciu na miejsce przywitaliśmy się z paniami, które zaprosiły nas do sali projekcyjnej. Tam mogliśmy posłuchać oraz pooglądać jedną z bardzo ciekawych przygód Misia Uszatka. Po zakończeniu spotkania w sali projekcyjnej rozpoczęliśmy zwiedzanie muzeum pod opieką pani przewodnik. Kolejno, w muzealnych gablotach, mogliśmy dokładnie przyjrzeć się oryginalnym lalkom – bohaterom dobranocek: Uszatkowi, Coralgolowi, pingwinkowi Pik-Pok, Maurycemu i Hawrankowi oraz wielu, wielu innym. „Spotkaliśmy się“ również   z postaciami tak popularnych kreskówek jak: „Reksio“, „Bolek i Lolek“, „Porwanie Baltazara Gąbki“, „Lis Leon“, „Przygody Błękitnego Rycerzyka“, „Smerfy“. Wszyscy z zainteresowaniem oglądaliśmy eksponaty i podziwialiśmy piękne bajkowe figurki.