W dniach 23 i 24 października przedszkolaki z grupy  V, VI, VII i VIII  były na musicalu Pinokio w Wojewódzkim Domu Kultury. Musical Pinokio poruszył serca naszych dzieci. Bohater przedstawienia-drewniana kukiełka Pinokio, który nie miał ani serca ani rozumu, by wybierać właściwe życiowe drogi, przysparzał sobie i ojcu wielu problemów, przeżywał wiele przygód, nim zrozumiał, co jest w życiu ważne, kto był mu najdroższy…. Przedszkolaki po raz pierwszy przeżyły tak wspaniałą podróż w cudowny świat dziecięcej wyobraźni, efektów specjalnych, oglądały kolorowe stroje i słuchały porywającej muzyki. Było fantastycznie. Dziękujemy aktorom za piękne wcielenie się w role bohaterów książki i mamy nadzieję, że zobaczymy się za rok!