Pracownia V, VII i VIII wzięły udział w III edycji Mini Olimpiady Przedszkolaka, która odbyła się na sali gimnastycznej SP nr 18 na Błogosławionej Karoliny. Celem tego sportowego wydarzenia była poprawa ogólnej sprawności fizycznej dzieci, aktywizację ich oraz pobudzenie do kreatywnego, twórczego myślenia i rozwiązywania problemów. Przedszkolaki przeszły przez 11 torów z przeszkodami, które oparto o naturalne umiejętności dzieci jak bieg , skok, rzut, tory zawierały także elementy gier zespołowych jak koszykówka, siatkówka, piłka ręczna np. rzuty do celu, bieg ze zmianą kierunku, przenoszenie piłek o różnej wielkości z miejsca na miejsce. Wszystkie dzieci otrzymały medale i dyplomy a wyróżnienie w konkursie „Mój wymarzony dom” otrzymały Gabrysia Kurcoń (Pracownia VII) i Ala Kuczma (Pracownia VIII), nagrodą była hulajnoga. Nasze przedszkole otrzymało również nagrodę w postaci gadżetów sportowych. Gratulujemy i dziękujemy organizatorom!