27 marca 2019 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 34 przy ZSO Nr 4 w Rzeszowie odbył się konkurs recytatorski z udziałem Zaprzyjaźnionych Przedszkoli, pod hasłem „WIOSNA…ACH TO TY”. Konkurs miał formę prezentacji dowolnego utworu poetyckiego o tematyce wiosennej. Dzieci, biorące udział w konkursie recytowały wiersze Jana Brzechwy, Grażyny Koba, Władysława Broniewskiego, E. Sz. Zarembiny, Doroty Gellner i Marii Majchrzak. Przedszkolaki wystąpiły w pięknych wiosennych strojach. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, a nauczycielki dyplomy. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na następny konkurs p/h „Na ludową nutę”, który odbędzie się już 17 kwietnia.

Organizatorkami tego konkursu były: Alicja Koczela, Jolanta Obłój, Anna Siwiec i Aleksandra Tutak.